fbpx

Przerwanki
11-610 Pozezdrze

602 262 488
otwock@zhp.pl

Na terenie bazy znajduje się najsmaczniejsza kuchnia na Mazurach. Każdy kto u nas był zawsze wspomina doskonałe wyżywienie, którego zawsze jest pod dostatkiem, a co najważniejsze jest smaczne, zróżnicowane i przygotowane zgodnie z zasadami zdrowego żywienia. Uczestnicy jedzą we własnych naczyniach, a na terenie bazy jest przygotowane miejsce do mycia naczyń.

Na terenie bazy znajduje się kuchnia i stołówka. Poza posiłkami, gdy zdarzają się dni pochmurne, stołówka zmienia się w świetlicę. Na stołówce zainstalowane jest oświetlenie, więc można organizować na niej również zajęcia wieczorne (kominki, wyświetlanie filmów itp.). 

W ostatnich latach zbudowaliśmy także świetlicę, którą nazywamy namiotem programowym. Początkowo było to miejsce spotkań kadry, ale w chwili obecnej zmieniło się w prawdziwą świetlicę, gdzie można spędzać czas w razie awarii pogodowych.

Decydując się na obóz nad jeziorem, szczególnie takim jak Gołdapiwo, warto skorzystać z możliwości jakie to daje. Przez Gołdapiwo przepływa rzeka Sapina. Daje do świetne warunki do organizacji spływów kajakowych. Na samym jeziorze warto też pokusić się o organizację rejsów żaglówkami. Pomożemy to załatwić.

Planując obóz myślicie o rajdach, wycieczkach, spływach kajakowych itp. Pomożemy Wam dotrzeć do najciekawszych miejsc regionu i wypożyczyć sprzęt, który może być Wam potrzebny. Do niektórych można dotrzeć pieszo, do innych trzeba wybrać się autokarem. Posiadamy zarówno sprzęt jak i kontakty, które pozwolą załatwić to wszystko tanio, szybko i bez zbędnych komplikacji. Jeśli nie ma Was na posiłku, możecie zjeść go później, zabrać prowiant, odliczyć dany posiłek od zapłaty czy załatwić to w inny sposób - jesteśmy w tym względzie elastyczni.

Stanica Harcerska Hufca ZHP Otwock w Przerwankach
powiat Węgorzewo
11-610 POZEZDRZE

Kontakt:

Tomasz Grodzki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 0-602-262-488

Formularz kontaktowy