Przerwanki
11-610 Pozezdrze

Miejsca obozowe


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /przerwanki/2018/templates/dd_fishing_98/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Mapa miejsc obozowych

Oddajemy do dyspozycji naszych gości siedem miejsc obozowych. Ich lokalizację zobaczysz na mapce obok (kliknij, aby powiększyć). Zdjęcia każdego z tych miejsc możesz obejrzeć klikając na nazwę wybranego miejsca w menu po lewej stronie.

Wszystkie miejsca obozowe są niezależne programowo i organizacyjnie. Każde z nich umożliwia wydzielenie autonomicznej przestrzeni pozwalającej na realizację samodzielnego programu.

 

Olimp

Kiedyś na Olimpie stały namioty kadry bazy (stąd nazwa :-) ). To najmniejsze miejsce w bazie - standardowo mieści się to ok. 30-40 osób. Ostatnio jednak odkrywamy nowe możliwości Olimpu. Korzystając z przestrzeni między Olimpem i Azymutem można postawić tu nawet 70-80 osobowy obóz. Olimp jest najdalej odsunięty od drogi leśnej przecinającej naszą bazę, a jednocześnie najbliżej z niego do miejsca ogniskowego "Dzika Plaża".

Słoneczko Małe

Słoneczko Małe powstało po podzieleniu Słoneczka na dwie części - Małe i Duże. I jak sama nazwa mówi jest jego mniejszą częścią - mieści 40-60 osób.

Słoneczko Duże

Sąsiaduje bezpośrednio ze Słoneczkiem Małym i mieści do 100 osób. Leży najbliżej drogi leśnej. Umożliwia rozbicie obozu podzielonego na 2-3 mniejsze podobozy. Istnieje możliwość zagospodarowania całego Słoneczka (Małego i Dużego) przez jedno środowisko.

Dziki Zachód

Swoją nazwę zawdzięcza fabule jednego z obozów, który tu stacjonował. Jest miejscem dość małym - mieści 40-50 osób. 

Za Odrą

To miejsce dość rozległe, choć na pierwszy rzut oka na to nie wygląda. Rozstawialiśmy już tu obozy, które liczyły ponad 100 osób, podzielone na kilka mniejszych podobozów. Nazwa miejsca nawiązuje do bywających w tym miejscu w minionych latach obozów młodzieży niemieckiej.

Widełki

Miejsce "odkryte" jako ostatnie. Zagospodarowane z uwagi na ciągle powiększające się grono chętnych, chcących odwiedzić naszą bazę. Miejsce wydłużone w swoim kształcie. Umożliwia postawienie obok siebie 2-3 podobozów, które razem mogą liczyć ponad 100 osób. Jest najdalej odsunięte od części gospodarczej bazy, a jednocześnie najbardziej schowane w lesie.