fbpx

Przerwanki
11-610 Pozezdrze

602 262 488
przerwanki@zhp.pl

Miejsca obozowe

Mapa miejsc obozowych

Oddajemy do dyspozycji naszych gości osiem miejsc obozowych. Ich lokalizację zobaczysz na mapce obok (kliknij, aby powiększyć). Zdjęcia każdego z tych miejsc możesz obejrzeć klikając na nazwę wybranego miejsca w menu po lewej stronie.

Wszystkie miejsca obozowe są niezależne programowo i organizacyjnie. Każde z nich umożliwia wydzielenie autonomicznej przestrzeni pozwalającej na realizację samodzielnego programu.

 

Olimp

Kiedyś na Olimpie stały namioty kadry bazy (stąd nazwa :-) ). To najmniejsze miejsce w bazie - standardowo mieści się to ok. 30-40 osób. Ostatnio jednak odkrywamy nowe możliwości Olimpu. Korzystając z przestrzeni między Olimpem i Azymutem można postawić tu nawet 70-80 osobowy obóz. Olimp jest najdalej odsunięty od drogi leśnej przecinającej naszą bazę, a jednocześnie najbliżej z niego do miejsca ogniskowego "Dzika Plaża".

Słoneczko Małe

Słoneczko Małe powstało po podzieleniu Słoneczka na dwie części - Małe i Duże. I jak sama nazwa mówi jest jego mniejszą częścią - mieści 40-60 osób.

Słoneczko Duże

Sąsiaduje bezpośrednio ze Słoneczkiem Małym i mieści do 100 osób. Leży najbliżej drogi leśnej. Umożliwia rozbicie obozu podzielonego na 2-3 mniejsze podobozy. Istnieje możliwość zagospodarowania całego Słoneczka (Małego i Dużego) przez jedno środowisko.

Dziki Zachód

Swoją nazwę zawdzięcza fabule jednego z obozów, który tu stacjonował. Jest miejscem dość małym - mieści 40-50 osób. 

Za Odrą

Miejsce obozowe o pojemności ok. 80 osób. Blisko sąsiaduje z dużą polaną. Nazwa miejsca nawiązuje do bywających w tym miejscu w minionych latach obozów młodzieży niemieckiej.

Widełki

Miejsce wydłużone w swoim kształcie. Umożliwia postawienie obok siebie 2-3 podobozów, które razem mogą liczyć ponad 100 osób. Jest najdalej odsunięte od części gospodarczej bazy, a jednocześnie najbardziej schowane w lesie.

Azymut

Jedno z nowo wygospodarowanych miejsc obozowych. Pierwszy obóz rozbiliśmy tu w roku 2019. Niewidoczne z drogi i dość blisko części gospodarczej bazy. Pomieści około 80 osób.