fbpx

Przerwanki
11-610 Pozezdrze


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /przerwanki/2018/templates/dd_fishing_98/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Świetlica i stołówka

Na terenie bazy znajduje się stołówka, na której jednorazowo mieści się ok. 150 osób. Poza posiłkami, gdy zdarzają się dni pochmurne, stołówka zmienia się w świetlicę. Na stołówce zainstalowane jest oświetlenie, więc można organizować na niej również zajęcia wieczorne (kominki, wyświetlanie filmów itp.). W sobotnie wieczory na stołówce organizowany jest polowy ołtarz, gdzie proboszcz z Pozezdrza celebruje niedzielną mszę. Nie ma potrzeby organizacji wędrówek na msze do pobliskich kościołów.

W ostatnich latach zbudowaliśmy także świetlicę, którą nazywamy namiotem programowym. Początkowo było to miejsce spotkań kadry, ale w chwili obecnej zmieniło się w prawdziwą świetlicę, gdzie można spędzać czas w razie awarii pogodowych. Nam służy także do wieczornych spotkań z kadrą, gdzie staramy się integrować środowiska, które postanowiły skorzystać z naszej gościnności.

Stołówka:

Świetlica - namiot programowy: